O nas

Talking Brothers - covery Modern Talking

You're My Heart You're My Soul, Cheri Cheri Lady, Geronimo's Cadillac, Brother Louie - i wiele, wiele innych wciąż żywych i porywających do wspólnej zabawy hitów zespołu Modern Talking - w nowym, superenergetycznym wykonaniu dwójki młodych, obezwładniająco przystojnych i megautalentowanych showmenów.

Nasz show, to wyjątkowy i porywający koncert profesjonalnych muzyków, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera rodem z dyskotek lat 80. i 90. Talking Brothers zawsze zapewniają spektakularną i pełną wrażeń muzyczno-taneczną imprezę dla widowni złożonej ze wszystkich pokoleń. Wprowadzimy Was w szalony klimat tamtych wspaniałych czasów i tamtej uwielbianej przez wszystkich muzyki. Bogate doświadczenia zdobyte na wielu krajowych estradach gwarantują jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną wspólną zabawę widzów i wykonawców. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku do wspólnego disco-tańca wraz z Talking Brothers w rytm przebojów Modern Talking! Nikogo nie może zabraknąć podczas naszej szalonej zabawy!

Show grupy Talking Brothers jest idealną propozycją na imprezy plenerowe, dni miast, pikniki, festyny, biesiady, bankiety, eventy, imprezy tematyczne, święta, imprezy specjalne jak Andrzejki, Sylwester, wszelkie imprezy karnawałowe, Dzień Kobiet, Powitanie Wiosny, Powitanie Lata, Wianki, konferencje itp. Jednym słowem – Talking Brothers sprawdzają się zawsze i wszędzie tam, gdzie szuka się dobrej, szalonej zabawy!

Talking Brothers rozbujają każdego i wszędzie! Grali już m. in. na Festiwalu Gwiazd Sportu 2009 i uroczystym bankiecie w trakcie targów SALMED 2010. Występowali jako support i gwiazda wieczoru w trakcie wielu imprez w całej Polsce.

Teraz mogą zagrać dla Ciebie!